Yükleniyor...

Evlerimizin önemli beyaz eşyalarından biri de çamaşır makineleridir. Gün içerisinde defalarca çalıştırdığımız zamanların bile olduğu çamaşır makinelerinde temizlik ve bakım işlemlerinin doğru yapılmaması durumunda sorunlar ile karşılaşma ihtimali oldukça yüksektir. Çamaşır makinelerinde iç temizlik cihazın uzun ömürlü olması konusunda oldukça önemlidir.

Çamaşır makineleri genellikle sıkma sorunu, su almama sorunu, kapak açılmaması ya da kapanmaması, yıkamayı tamamlamama veya yapmama gibi birçok farklı sorun ile karşımıza çıkabilmektedir. Ancak tüm bu sorunların başlıca nedenleri arasında rutin bakımların eksik olması ve bilinçsiz kullanımlar gelmektedir. Özellikle makinelerin kapasitesinin üzerinde doldurulması makineye en çok zarar veren hususların başında gelmektedir.

Çamaşır makinesi bakım ve tamiri konusunda alanında uzman teknik servis ekibimiz ile belirlediğiniz randevu günü ve saatlerinde sorunlarınıza çözüm olmak için hizmetinizdeyiz. Ayrıca www.izmirdeservis.com adresi üzerinden de tüm sorularınıza 7 gün 24 saat cevap bulabilirsiniz.