Yükleniyor...

Mutfaklarımızın olmazsa olmazları arasında yer alan bulaşık makineleri hem hijyen hem de pratiklik açısından mutfağın en önemli beyaz eşyaları arasındadır. Gündelik hayatın kolaylaştırılmasını sağlayan bulaşık makineleri aynı zamanda sağlık açısından ve çevreyi koruma açısından da oldukça doğru bir seçimdir. Her elektronik alet ve beyaz eşyada karşılaştığımız gibi beyaz eşyalarda da sorunlarla karşılaşmaktayız.

Bulaşık makinelerimizinde rutin bakımlarını gerçekleştirmek daha uzun süreli bir çalışma ömrü olmasına doğrudan etki edecektir. Bulaşık makinelerinin başlıca problemleri arasında yıkama yapmıyor, deterjan kapağı açılmıyor, su almıyor, su boşaltmıyor, kurutma yapmıyor ve benzeri sorunlardır. Her biri can sıkıcı durumlar olsa da rutin bakımlar ve teknik servis hizmeti sayesinde çözüme ulaşılabilir.

Her biri alanında uzman teknik servis ekibimiz ile İzmir ve çevresi ilçelerinde alacağınız randevu saatlerinde makinelerinizin rutin bakım ve tamir işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Tamiri ve bakımı esnasında değişimi gerçekleştirilen tüm yedek parçalar orjinal ve 1 yıllık teknik servis güvence garantisi altındadır. Daha ayrıntılı bilgi için www.izmirdeservis.com adresinden 7 gün 24 saat bilgi edinebilirsiniz.