Yükleniyor...

Mutfaklarımızın olmazsa olmazı dediğimizde aklımıza gelen ilk beyaz eşya kuşkusuz buzdolabıdır. Yılın her günü kesintisiz çalışan ve yiyeceklerimizin bozulmasını engelleyen buzdolapları bakımları yapılmaması durumunda can sıkıcı sonuçlar doğurabilmektedir. Her beyaz eşyada olduğu gibi buzdolaplarında da rutin bakımlar hayat kurtarmaktadır. Cihazların uzun ömürlü çalışma sürelerinin olmasında oldukça önemlidir.

Buzdolaplarında conta bakımı hem cihazın sağlığı hemde tasarruf açısından oldukça önemlidir. Teknik parça değişimleri ve rutin bakımlar dışında cihaz kullanımında da bakımlar önemli hususlardır. Örneğin sıcak bir yemeğin dolaba konması hem enerji harcamasını arttıracak hem de cihazın teknik sorunlar çıkarmasına neden olabilir. Bu ve benzeri küçük ancak atladığımız noktalara dikkat etmemiz durumunda buzdolaplarının ömrünün uzayacağı ve sorunsuz çalışmaya devam edeceğini göreceğiz.

Buzdolabı bakım ve tamir işlemlerimizde her biri alanında uzman teknik servis ekibimiz ile sizlerin belirleyeceği saat ve gündeki randevuyla sorunlarınıza çözüm bulmaktayız. Ayrıca daha ayrıntılı bilgi ve diğer konular hakkındaki bilgilere www.izmirdeservis.com adresinden ulaşabilirsiniz.