Yükleniyor...

Yazın vazgeçilmez elektronik ürünlerinden biri olan klimalar son dönemlerde her iklime sahip bölgelerde ısınmak içinde oldukça fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaya başladı. Ev, iş yeri ve benzeri alanların hemen hemen hepsinde olan klimalar son yıllarda tasarruf modları ile daha az elektrik tüketimi sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Klimaların verimli çalışma gösterebilmesi ve enerji tasarrufu sağlayabilmesi için mutlaka periyodik bakımlardan geçirilmesi gerekmektedir. Bu bakımlara örnek vermek gerekirse, fan kontrolleri, gaz ölçümü, iç ve dış ünite değişimi, filtre değişimi gibi önemli bakım çeşitleri uygulanması gereklidir. Tüm bakım işlemlerini Electra Klima Servisi İzmir olarak her biri alanında uzman olan teknik servis çalışma arkadaşlarımız ile sizlerin belirlediği randevu saatlerinde gerçekleştiriyoruz. Alacağınız randevu günü ile belirlediğiniz saatte ev ya da iş yerinizde bulunan Electra klimanızı İzmir ve tüm ilçelerinde bakım onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bakım ve onarım işlemlerinin yanı sıra teknik servis ekiplerimiz klima kurulum işlemlerinizi de gerçekleştirmektedir.

İzmir de servis hizmeti verdiğimiz bazı ilçe ve bölgeler; Buca, Bornova, Konak,Karşıyaka, Bayraklı, Aliağa, Çiğli, Karabağlar şeklindedir. Ayrıca yukarıdaki başlıca bölgelerin dışında tüm İzmir ilçelerine teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Electra klima servis hizmetimiz dahilinde cihazlarınızda değişimi gerçekleşen tüm yedek parçalar orjinal Electra marka ürün olmak ile birlikte tamamı 1 yıl servis güvence garantisi altındadır.

Electra Klima servisi ve diğertüm markalar hakkında bilgiye www.izmirdeservis.com adresinden 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.