Yükleniyor...

Yaz aylarında serinletme konusunda en büyük yardımcılarımız arasında yer alan klimalar kış aylarında ısıtma konusunda da tercihlerimiz arasında yer alıyor. Yaz kış demeden sürekli çalışan klimaların periyodik bakımları oldukça önemlidir. Özellikle yaz aylarında yoğun tempolarda çalışmakta olan klimalarımızın yarı yolda bırakmaması için rutin bakımlarını aksatmadan yapılmasının yanında rutin temizlikleri de oldukça önemlidir.

Gelişen teknoloji ile birlikte enerji tasarruf oranları ile klimalar hem ısıtma hem de soğutma alanında en çok tercih edilen seçeneklerden biri haline geldi. Performans ve enerji tasarrufunun sağlanabilmesi için klimaların filtre, iç ve dış panel temizliği ve değişimi, fan kontrolleri sık sık yapılmalıdır. Tüm bu bakım işlemleri hem cihazınızın daha uzun ömürlü çalışması hem de insan sağlığı için oldukça önemlidir.

Klima bakım ve tamir işlemlerinde İzmir ve çevre ilçelerinde her biri alanında uzman çalışma ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. İstenilen gün ve saatte randevunuzu oluşturarak klima bakım ve tamir işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca www.izmirdeservis.com adresinden 7 gün 24 saat ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.