Yükleniyor...

Kombiler özellikle doğalgazlı evlerde oldukça önemli bir elektronik alettir. Tüm evin ısınması, sıcak su ihtiyacının karşılandığı kombilerde sürekli çalışma oldukça önemli bir husustur. Kombilerin arızalanması özellikle kış aylarında istenmeyecek bir durumdur. Ancak tüm beyaz eşyalarda söylediğimiz gibi kombilerde de rutin bakım ve temizlik cihazından daha fazla verim almanıza ve daha uzun ömürlü bir çalışma sunmasına yardımcı olacaktır.

Kombilerde sıkça karşılaştığımız problemlerin başında çalışmama, ısı vermeme, su sızdırma, peteklerde kısmi ısınma, sıcak su vermeme gibi problemler ile karşılaşılmaktadır. Tüm bu problemlerin çözümü için teknik servisimiz ile hizmetinizdeyiz. Ancak sorunların büyük çaplarda olmaması ve cihazınızın daha uzun ömürlü olması konusunda temizliğine ve periyodik bakımlarına önem verilmesi gereklidir.

Kombi bakım ve tamiri için her biri alanında uzman teknik servis ekibimiz ile belirlediğiniz gün ve saatlerde randevular ile bakım, tamir işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca www.izmirdeservis.com adresi üzerinden tüm sorun ve sorularınıza 7 gün 24 saat cevap bulabilirsiniz.