Yükleniyor...

Yaşadığımız bölgeye göre farklılık gösteren hava şartları bazen bizler için zorlu olabiliyor. Yaz aylarında çok sıcak, kışları ise çok soğuk olduğu dönemlerde ister istemez ısınma ve soğutma etkilenebiliyor. Dünyada ısınma ve soğutma için birçok farklı yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerden en çok tercih edilenlerden biri ise klimalar. Hem ısınma hem de soğutma özelliği bulunan klimalar son yıllarda tasarruflu yapıları sayesinde kullanıcılar tarafından oldukça fazla şekilde tercih edilmektedir. Ev ve iş yerlerinin değişmezleri arasında yer alan klimaları hemen her evde görmek mümkün. Ancak klimalarda tasarruf, sağlık ve uzun ömürlü bir çalışma için dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır.

Periyodik bakımlar, filtre değişimleri gibi yapılması gereken düzenli bakım ve onarım işlemleri bulunmaktadır. Tüm bu bakım işlemlerini Mitsubishi Klima Servisi İzmir olarak her biri alanında uzman olan çalışma arkadaşlarımız ile sizlerin belirlediği randevu saatlerinde gerçekleştiriyoruz. Alacağınız randevu günü ile belirlediğiniz saatte ev ya da iş yerinizde bulunan Mitsubishi klimanızı İzmir ve tüm ilçelerinde bakım onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

İzmir de servis hizmeti verdiğimiz bazı ilçe ve bölgeler; Buca, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Aliağa, Çiğli, Karabağlar şeklindedir. Başlıca bu bölgelerin dışında tüm İzmir ilçelerine teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır.

mitsubishi klima servis hizmetimiz dahilinde cihazlarınızda değişimi gerçekleşen tüm yedek parçalar orjinal Mitsubishi marka ürün olmak ile birlikte tamamı 1 yıl servis güvence garantisi altındadır. Mitsubishi Klima servisi ve diğertüm markalar hakkında bilgiye www.izmirdeservis.com adresinden 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.